Obserwatorzy

16 lutego 2014

Where is spring?

Hello :3

Jeżeli nie chcecie czytać moich ,,głębokich'' przemyśleń zapraszam od razu do zdjęć :)

Nie mogę uwierzyć, że czas tak szybko płynie! Jeszcze niedawno zaczął się rok szkolny, teraz już niedługo będzie się kończył! Nie wierzyłam, że wszystko poukłada się aż tak dobrze, jak jest teraz :) 

Codziennie wiedzę, że dni są już dłuższe, śnieg już prawie całkiem stopniał- pozostał tylko na zdjęciach i we wspomnieniach. Zaczyna robić się coraz cieplej. mam nadzieję, że to właśnie wiosna. 

Nie wiem czemu, ale bardzo bardzo tęsknię za wakacjami! Już nie mogę się doczekać tego, ze promyki słońca będą mnie rano budzić, że będę wychodzić z domu i będzie już jasno... Tęsknię za wszystkim co jest związane z latem. Może dlatego, że wreszcie mam znajomych, ktorzy mieszkaja blisko mnie i chciałabym spędzić z nimi trochę czasu w te wakacje! 
Na razie to jednak tylko marzenia... Na półrocze miałam dobre oceny, teraz idzie ciałkiem dobrze, oprócz biologi :P 

Teraz po przeczytaniu przez was tego wszystkiego, zapraszam na zdjęcia, które robiłam dwa tygodnie temu (wspominałam o nich w poprzedniej notce). 
(przepraszam, jeśli blogspot zjadł jakość zdjęć :<)

A oto Arminek ^^

Te zdjęcia zrobiłam kiedy już wracaliśmy. Wyszły idealnie, bardzo mi się podoba, że włosy unoszą się na wietrze.
~Na koniec~
Chce poinformować, że wybrałam już chipy. Muszę się tylko skontaktować z osobą, która je sprzedaje (nie będę kupować na stronie internetowej).
Niedługo napisze coś twórczego więc oczekujcie nowej notki ok. za tydzień 

Napiszcie czy podobają się wam zdjęcia ;D

Paaa!