Obserwatorzy

24 sierpnia 2013

Wycieczka do parku

Już jakiś tydzień temu wykonałam te zdjęcia. Wrzucam prawie wszystkie. Z większości jestem zadowolona, myślę, że też wam się spodobają.

Wig Heidi już (chyba) sprzedany. Teraz trzeba zamówić nowy. Chcę też kupić chipy. Dlatego też sprzedaję książki, buty i dom, żeby trochę zarobić. Na razie nie wpłynęły do mnie żadne pieniądze, jednak i tak mogę kupić i wig ,i chipy. Jeżeli zajrzycie w zakładkę ,,marzenia'' (u góry) dowiecie się czemu potrzebuję, aż tak dużo pieniędzy :)

Dobra nagadałam się, teraz czas na zdjęcia.  Tak wygląda nasz park. Nie udało mi się oddać całej magii tego miejsca robiąc zdjęcie :(
Mamy namiastkę amfiteatru. Jakoś w maju była tu np. Ewelina Lisowska (jej koncertu nie skomentuję, ale to już inna sprawa). Często siedzi tu młodzież w wieku gimnazjalnym, ale podczas robienia zdjęć na szczęście nikogo nie było. Chciałam pokazać wielkość tego miejsca. Na tym zdjęciu załapali się jedynie moi rodzice.

Troszkę je podkoloryzowałam. Przepraszam, ale nie mogłam się oprzeć. Zawsze jak oglądam zdjęcia to nie mogę się odzwyczaić od tego brzydkiego nawyku edytowania kolorystyki. Klikam, potem cofam i zawsze koloryzowane zdjęcie, wygląda dla mnie lepiej. Nie miejcie mi tego za złe. Staram się odzwyczaić ;P

Od tego zdjęcia, już nie nakładałam, żadnych efektów kolorystycznych. Oglądając zdjęcia teraz nawet bez tych ,,efektów'' mi się podobają.Po zrobieniu tego zdjecia, zorientowałam się, że obok nas była ,,wielka'' zielona gąsienica ;__;Bardzo lubię, to zdjęcie. Akurat było przerabiane, ale co tam.

Jestem naprawdę, zadowolona ze zdjęć i wpisu :D
Mam nadzieję, ze wam również się podobał.